Download Video Sizi bu konağa almıyoruz! - Aşk ve Mavi 29. Bölüm - atv Gratis dan Streaming Online Video Sizi bu konağa almıyoruz! - Aşk ve Mavi 29. Bölüm - atv Gratis

Sizi bu konağa almıyoruz! - Aşk ve Mavi 29. Bölüm - atv, Video Hot, Video Bokep, Video Porno, Video Sex, Bokep Jepang, Bokep Asia, Tanpa Sensor

VIDEO DESCRIPTION

29. Bölüm Özeti:
Ali, Cemal ve İsmet, Fazıl’ın konaktan uzaklaşmak için tuttuğu evi fazlaca ziyaret etmeye başlayınca, konaktaki kadınlar duruma çok kızar ve erkekleri konağa almamaya karar verirler.
İsmet’in eski bir borcundan dolayı konağa haciz gelince Fazıl, İsmet’in mirastaki hakkını Ali ve Cemal’e devreder. Bu durum kardeşler arasında büyük bir kavgaya neden olur.

Oyuncular: EMRAH ERDOĞAN (ALİ) ,BURCU KIRATLI (MAVİ), IŞIL YÜCESOY (REFİKA), KENAN BAL (FAZIL),CÜNEYT METE (CEMAL), AYŞEGÜL ÜNSAL (HASİBE),BİRGÜL ULUSOY(BİRGÜL), NECMETTİN ÇOBANOĞLU (MAHMUT), ALAYÇA ÖZTÜRK (SAFİYE),OSMAN KARAKOÇ(İLYAS),NUR YAZAR (FATMA),UĞUR UZUNEL (İSMET),MERVE ERDOĞAN (GÜLİZAR), GÜLDEREN GÜLER, YILDIZ USTABAŞ (HATİCE), SELİN DUMLUGÖL (PEMBE),MUHİTTİN OYMAKÇIER (METİN)

https://www.facebook.com/atv
https://twitter.com/atvcomtr
https://www.instagram.com/atvturkiye/
https://plus.google.com/112209224205756784214/posts
https://www.youtube.com/channel/UCUVZ7T_kwkxDOGFcDlFI-hg
atv resmi youtube kanalı
Abone olun, hiçbir şeyi kaçırmayın!


VIDEO DETAILS

Title: Sizi bu konağa almıyoruz! - Aşk ve Mavi 29. Bölüm - atv
By: atv
Duration: 8:48
View: 1,215,740
Like: 4,146
Category: Entertainment
Source: Youtube.com

Download Cepat Di Apps

DOWNLOAD VIDEO


Play VideoDownload as MP4Download as WebMDownload as MP4Download as 3GPDownload as 3GP